f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


quake3.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · q·u·a·k·e · 3 | Wywiady | avatar (06.10....

Wywiady

avatar (06.10.2003)

[FPP]MephiR: Jak obyczaj nakazuje - Przedstaw się, powiedz jakie Ci rodzicie imię nadali, ile masz lat i skąd przybywasz.
avatar: Mam na imię Maciej, licze dopiero 12 wiosen ale w tym czasie zdazylem poznać q3, przybywam z Ostródy

[FPP]MephiR: Jesteś jednym z najzdolniejszych młodych, polskich graczy, który swoimi uiejętnościami przerasta większość gwiazd na naszej scenie. Od jakiego czasu grasz w q3?
avatar: Wiesz miło mi ,że o tym wiesz mam nadzieje że rownież większość polskiej sceny q3. Moją gre rozpaczelem bardzo wcześnie bylo to jakieś 7 miesięcy temu. Czy ja wiem czy większość gwiazd ale nie które tak nie mialem zaszczytu spotkać się z matr0xem lub z mar1em to moje ciche marzenie zebym mógł w przyszloście z nimi zagrać :).
[FPP]MephiR: Hmm jestem niezwykle ciekawy kto by wygrał to spotkanie :). Oby twoje marzenie się spełniło :).

[FPP]MephiR: Przejdźmy do następnego pytania: Powiedz jakie ma paramtery twoje liczydło?
avatar: Oto jest mój sprzet na którym bardzo chetnie zjade kazdego, kto się przeciwstawi: Duron 800MHz, Geforce 2 TI 64mb DDR, 128MB Ram szczurek to logitech mx310 i bardzo fajna podkladka szmacianka no i sluchawki philipsa
[FPP]MephiR: też taki chcę :P
avatar: nie dam Ci

[FPP]MephiR: Od jakiego czasu posiadasz tą maszynę liczącą?
avatar: Hmm to maszyne (podkreslam) bardzo dobrą posiadam od 9 miesięcy, więc 2 miesiące wcześniej niż zaczolem swoją przygodę z q3. Kosztowała cos kolo 7 tysiecy z wyposarzeniem sprzetu do q3
[FPP]MephiR: Czyli można wywnioskować, iż w jako takim stopniu, to twój sprzęt przyczynił się do poziomu twojej gry.
avatar: No ja bym tak nie powiedział bo nie stetu ale nie posiadam w domu internetu, choć bardzo bym chciał. To znaczy posiadam, ale modem,a tak naprawdę, to gram z kaffe, ale tam sa duzo gorsze kompy zabieram tylko mysz, sluchawki i podkladke. W domu pilnie trenuje ze spiterbotami i ogladam duzo demek zagranicznych mastahow w ten sposób można się naprawdę nauczyć.

[FPP]MephiR: O widzę, że jako jeden z niewielu osób poznałeś wielką moc demek
avatar: No to nie mój pomysł kiedyś gadałem z h'l3si3m i powiedzial zebym oglądał dużo demek

[FPP]MephiR: Ile czasu spędzasz przy komputerze? Co w tym czasie robisz (pomijamy q3)?
avatar: Przy kompie hmmmm z 2 h. Po pierwsze gadam dużo z przyjeciółmi z q3 na gg, no i wchodzę na stronki sportowe (bardzo lubie piłkę nożą). Interesuję się tym sportem; kiedyś chciałem byc piłkarzem, ale teraz wolę być pro-playerem :P. Lubię też programy naukowe i edukacyjne (może zostanę naukowcem). Kto wie do czego los mnie skusi :P
[FPP]MephiR: Ja bym najbardziej się cieszył z pro-playera :)

[FPP]MephiR: Co robisz w wolnym czasie prócz fragowania? Czytasz jakieś książki, oglądasz filmy, uprawiasz sport (nie chodzi mi tutaj o e-sport )?
avatar: Hmmm... W wolnym czasie najlepsze zajęcie to fragowanie ale oprócz tego to czytam książkę pt "Robinson Kruzoe" jest to moja lektura szkolna mam na nią jeszcze miesiąc, więc muszę się brać do roboty. Filmy mógłbym oglądać godzinami :), codziennie wypożyczam jakiś tytuł (mam blisko wyporzyczalnie kaset video). Chodzę do sportowej klasy (lekkoatletycznej) no i uczęszczam na zajęcia piłki nożnej (chodzę do klubu piłkarskiego pod nazwą sokół muszę powiedzieć że gra lub grał tam też ost*tox1c, ale w starszej grupie).

[FPP]MephiR: Powiedz jakie gatunki filmów najbardziej lubisz?
avatar: Bardzo lubię filmy mordobicia strzelanki no i z moimi ulubionymi aktorami Sylwesterem Stalone, Stevenem Segalem. Arnoldem Swarcenegerem. Janklode Vandame. Lubie ich filmy jak i filmy komediowe w wykonaniu eddiego marphiego. To mnie kręci biore chipsy żorżete(oranżade) i jadziem
[FPP]MephiR: ja tam wole niemieckie filmy instruktarzowe :P
avatar: hehhe nawet nie mam pojecia o czym to jest :P. A, lubie jeszcze bajki "Bob budowniczy" (on jest fajny) :P.
[FPP]MephiR: no to ładnie :). Przejdźmy dalej...
avatar: niech ci bedzie panie psorze :P

[FPP]MephiR: Czemu akurat wybrałeś sobie pseudo avatar?
avatar: Hehehe no całkowicie sam go nie wybrałem, ale opowiem Ci historie związaną z tym nickiem... Kiedyś przyszedlem do kaffe h00lsow, gdy zaczeli zastanawiać się czy wezmą mnie do klanu, ly5y zapytał się mnie jaki bedziesz miał nick, a ja na to, że normalnie tak jak miałem maciek, a on "a idź mi z takim nickiem :P" .Na drugi dzień z1 przygotowywal się do matury - zdał ją, ale przy okazji zobaczył w jakiejś książce slowo avatar i powiedział "ja h' z1 chrzczę cię jako avatar" i tak się zaczeło :). Podoba mi się ten nick i go za nic nie zmienię, a maciek to kaszana :P.
[FPP]MephiR: muszę się z tobą zgodzić :P

[FPP]MephiR: Jesteś młodym graczem, niektórzy nawet twierdzą, że jesteś za młody. Istnieje teza, która mówi, iż 12-latkowie nie powinni grać, bo na serwerach zachowują się hamsko - zgadzasz się z tym?
avatar: Heh spotykam się z tym pytaniem na codzień ale udzielę ci odpowiedzi - Moim zdaniem kazdy; czy młodszy, czy starszy mają różne charaktery, jeżeli na serwie jest 5 osób po zachowaniu nie poznasz któłry ma 12 lat, a który jest dorosly np. jakiś koleś jak zbierał baty odemnie, dorwał refa i poprostu mnie zbanował. Akurat ja mam 12 lat i na pewno tak bym nie postąpił. Moim zdaniem Ci co myślą, że jestem zamłody grubo się mylą :/. Nigdzie nie pisze, że w q3 można grać od 18 lat :/. Dawaj tu tego co mówi że jestem za młody, to pojadę z nim (1vs1) na solo :P.

[FPP]MephiR: Myślisz, że nasza, Polska scena rozwineła się w dobrą, czy złą stronę?
avatar: Na ten temat mam dwa zdania i tak i nie. Może zanczne od tej dobrej opini rozwinęła się w dobrą stronę ponieważjest więcej ludzi organizujących duże turnieje to jest duży plus, bo mamy gdzie się wykazać swoimi umiejetnosciami i jest gdzie zmierzyc się z kolegami. Dużo się nauczyliśmy przez te lata jak my uczylismy sie wlaczać q3 to lexer byl na poziomie każdego przecietngo polaka teraz. No zabawmy się w BAR - minus daję osobie... minus to to, że przez grę w q3 uczymy się nienawisci; dużo wyzywamy kolegów z serwów i wulgarnie się odnosimy do organizatorow różnych lig - przecież oni chcą nam pomóc podnieść nasz poziom.
[FPP]MephiR: Muszę przyznać, że jak na twoje 12 lat, to całkiem poważnie myślisz :).
avatar: Hehehe po co ty mi to mówisz? Przecież ja to wiem, że jestem inteligentny i mądry :P.
[FPP]MephiR: he he :).
avatar: może wątpisz? :P

[FPP]MephiR: Niegdyś byłeś moim kolegą z klanu. Powiedz czemu odszedłeś z zespołu?
avatar: Eh to bardzo nie na miejscu pytanie obawiałem się że o to zapytasz, no ale widzę, że muszę Ci udzielić odpowiedzi...
[FPP]MephiR: ]:->
avatar: to tak - poprostu zauważyłem, że sobie nie radzimy; nie bylo treningow, nikt się nie starał, dostawaliśmy przez w/o z takimi klanami jak... No może nie powiem z którymi :P 3 liga to to poprostu nie mam slow :/. Nie przesadzę jak powiem boty :/. Nie chcialem tego mówić ale musziałem jakoś to określić. Każdy pokolei wychodził z klanu, ale co się martwisz przecież macie już sklad, a bez mnie też sobie poradzicie :). ja tez cie kofam :P.

[FPP]MephiR: Teraz zadam pytania z zestawu "każdy quaker chciałby wiedzieć": TDM, CTF czy 1v1?
avatar: Hmmm... Lubie i 1vs1 i TDM, jednak 1vs1 moge lepiej się wyżyc
[FPP]MephiR: Aha

avatar: Jest! Spełniło się moje merzenie! Ugadalem sie na mecz z matr0xem!!! (mam nadzieję że mi po kibicujesz :P)
[FPP]MephiR: Oj nie mogę się doczekać wyników spotkania :P


[FPP]MephiR: vq3, pm, czy też iny mod?
avatar: vq3. Chociaż kiedyś byłem zwolennikiem pm tak bardzo to lubiłem mialem duzo klanow; gp na pm, cop, bmf... Teraz jednak wolę vq3. Innych modów nie doceniam :P

[FPP]MephiR: Ulubiona broń, mapa i oczywiście wyjaśnij dlaczego?
avatar: Ulubiona broń... Nie wiesz?
[FPP]MephiR: Znaczy wiem, ale czytelnicy mogą nie wiedzieć :P
avatar: lightingun, bo lubie smarzyc i po prostu dobrze mi to wchodzi :P. Można zmasakrować nią przeciwnika :D
[FPP]MephiR: Ty mały sadysto :P

avatar: mapa tdm to: ospdm5 duza, cpm 4 duza i doskonale dobrane sektory łatwe przemiesczanie sie z sektora do sektora lecz malo miejsca na quada. 1vs1 to ztn3tourney1 i hub3tourney1. Huba dlatego bo są dwa armory i można grac 1 na ra drugi na ya ale ten ya ma raila i sie walka uzupełnia. ztn3tourney1 bo najdłużej na niej gram, chociaż najbardziej lubię spawke to i tak na ztn3 strzelam więcej z rakiet

[FPP]MephiR: masz swojego ulubionego zagranicznego, podkreślam - zagranicznego gracza?
avatar: tak mam :)
[FPP]MephiR: powiedz który i dlaczego?
avatar: Uważam, że najwięcej na światowej scenie q3 ośągnie cooler za piekny defen w wiego wykonaniu; jest on wręcz fenomenalny! Co on potrafi zrobić!
[FPP]MephiR: =o
avatar: widzialem mecz, gdy zero4 go lal 11:2, a on nadrobil różnicę w 3 min i zdolal wygrac mecz z zero4.

[FPP]MephiR: A którego polaka uważasz za najlepszego?
avatar: za najlepszego uważam matr0xa. Jest bardzo dobry. Poprostu wie naczym polega ta gra :). No i musze jeszcze bardzo pochwalic toxica.
[FPP]MephiR: Matr0x powiadasz... :P

[FPP]MephiR: Teraz opowiedz o twoich planach na przyszłość?
avatar: chyba zostanie politykiem :). No bez jaj :P. Chcem coś osiągnąć i być pro-plaeyrem.

[FPP]MephiR: Na koniec przekaż coś dla milionów osób, które przeczytają ten wywiad :P.
avatar: Sluchajcie no potrzebny mi sponsor :P. Qrde starajcie sie :P mam 12 lat i bardzo dobrego nauczyciela, ktory mi przekazuje swoje umiejętności. Jest nim oczywiscie tox1c; nikt wiecej niż on mnie nie nauczył i naprawde chcem mu sczrerze z całego serca podziękować :).

avatar: dzieki za wywiad [FPP]MephiR: Ja również dziękuje za miłą rozmowę
avatar: nara
[FPP]MephiR: Nara
avatar: zjedz kanara :P.
Temat Autor Data  
vs. matr0x
[FPP]SweepeR 31·10·2002-06:01  
:O
Rozz 31·10·2002-06:01  
Odp: ???
[FPP]MephiR 31·10·2002-06:01  
Odp: :O
[FPP]AmiR 31·10·2002-07:01  
Odp: lkj
tox1c 31·10·2002-07:02  
COOO?????
vov 02·11·2004-14:02  


 + DODAJ NOWY TEMAT 
--------------------------------------
Autor: [FPP]MephiR
Aktualizacja: 31·10·2002 - 06:01 : DRUKUJ 

     
   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Dzisiaj jest Poniedziałek · 25 Stycznia · 2021
Strona wygenerowana w 0.125380 sek.